• smirgler

Tampa Pro 2020 Beszámoló


A deszkázás egyik legrégebbi és legnézettebb versenye zajlott le a hétvégén az amerikai Tampa városában idén 26. alkalommal.

Az idei verseny különlegessége, hogy először rendeztek külön női kategóriát is.


Best trick

Győztes: Nyjah Huston


Női kategória:

I. hely: Hina Maeda - Japán @hina__maeda

II. hely: Yumeka Oda - Japán @yumeka_oda_1030

III. hely: Margielyn Arda Didal - Fülöp Szigetek @margielyndidal

IV. hely: Gabriela Mazetto - Brazília @gabimazetto

V. hely: Anacleta Rendón - Kolumbia @anacletarendon

VI. hely: Samarria Brevard - Egyesült Államok @samarriabrevard



Férfi kategória

I. hely: Nyjah Huston - Egyesült Államok @nyjah

II. hely: Shane O'Neill - Ausztrália @shanejoneill

III. hely: Ishod Wair - Egyesült Államok @ishodwair

IV. hely: Alex Midler - Egyesült Államok @alexmidler

V. hely: Kelvin Hoefler - Brazília @kelvinhoefler

VI. hely: Maurio McCoy - Egyesült Államok @maurcoy

VII. hely: Mason Silva - Egyesült Államok @masonsilva

VIII. hely: Dashawn Jordan - Egyesült Államok @dashawnjordan

IX. hely: Luan de Oliveira - Brazília @luanomatriz

X. hely: Carlos Ribeiro - Brazília @carlosribeiro91

XI. hely: Manny Santiago - Puerto Rico @mannysantiago

XII. hely: Angelo Caro - Peru @angelo.caroficial


...és, ami miatt a legtöbben emlékezni fognak erre a napra, Mason Silva lehetetlen egy lábas fakie flipje az utolsó menetének utolsó trükkjeként:

#tampa #tampapro #nyjahhuston #shaneoneill #ishodwair #hinamaeda #yumekaoda #margielyndidal #masonsilva #fakieflip

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon
  • YouTube
Írj nekünk!

© SMIRGLI.com | 2010 óta | Magyarország
MINDEN JOG FENNTARTVA! Az oldalon található tartalmak a SMIRGLI.com szerzői tulajdonát képezik, utánközlésük CSAK a jogtulajdonos írásos engedélyével történhet!